Sayfa İçeriği

Web Koşulları


Bu web sitesi Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) tarafından yönetilmektedir ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılabilir.

Sınırlı Lisans Bilgisi

- Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) size bu siteyi ve üzerindeki bilgilere ilişkin sınırlı erişim, kullanım ve görüntüleme hakkı verir. Sitenin işlemesine herhangi bir şekilde müdahale etmeye çalışmamalısınız.

- Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ), bu web sitesindeki bilgileri, görselleri yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçla görüntülemeniz ve indirmeniz için sizi yetkilendirir.

- İndirilen Materyalin tüm kopyalarında, Materyalin içerdiği tüm telif hakkı ve diğer sahiplik bildirimlerini korumanız gerekir.

-Bilgi ve görselleri herhangi bir şekilde değiştiremez veya yeniden üretemez veya kamuya açıklayamaz, onları kamusal veya ticari amaçlı olarak uygulayamaz veya dağıtamaz veya diğer herhangi bir şekilde kullanamazsınız. Aksi durumda dünya genelindeki tüm telif hakkı yasalarına uyacağınızı kabul etmiş olursunuz.

- Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) size ne açıkça ne de ima yoluyla herhangi bir patent, ticari marka, telif hakkı veya ticari gizli bilgiye yönelik herhangi bir hak vermez.

Diğer Linkler, Bağlantılar ve Üçüncü Taraf Siteler

- Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) bu Sitede diğer kamu veya özel kuruluşlar tarafından işletilen Web siteleri bağlantıları sunabilir.

-Link veya Bağlantı olarak verilmiş herhangi bir siteyi ziyaret etmeye karar verdiğinizde, bunun riski size aittir zarar verici öğelere karşı önlem almak sizin sorumluluğunuzdadır.

- Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ), bu sitede yer alan Diğer Linkler ve Üçüncü Taraf Site bağlantılarında görüntülenen veya bu bağlantılar üzerinden erişilebilen herhangi bir ticari marka adın, logo veya telif hakkı içeren sembolünün kullanımına izin vermez.

Sizin tarafınızdan verilen bilgiler

- Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ)  Site üzerinden herhangi bir gizli veya özel bilgi, materyal, kişisel tanımlayıcı bilgi vermenizi istemez.

Sonlandırma, Değiştirme ve Askıya alma

- Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) herhangi bir zamanda sitenin istediği özellikleri, herhangi bir bölümünün tamamen veya kısmen erişimini haber vermeden sonlandırabilir, değiştirebilir, askıya alabilir.

- Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) bu metnin herhangi bir kısmını tamamen veya kısmen herhangi bir zamanda değiştirme, ekleme veya çıkarma hakkını saklı tutar.

-Yukarıda belirtilenler dışında herhangi bir amaç için bu site kullanılamaz. Belirtilen haller dışındaki amaçlar için kullanıldığında Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi’ nin (TÜRASAŞ) her türlü yasal yollara başvurma hakkı mahfuzdur.

- Sitenin amacı dışında kullanılması nedeniyle Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) herhangi bir mesuliyet kabul etmez.

- İhtilaf durumunda Ankara mahkeme ve icra daireleri yetkilidir.

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.