Sayfa İçeriği

TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜ SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI


Sakarya Bölge Müdürlüğümüze aşağıda belirtilen mesleklerde 1 adet Engelli ve 1 adet Eski Hükümlü/TMY Sürekli İşçi alınacaktır.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadele Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığı ile alım yapılacaktır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınladığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde Sakarya Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne ya da www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

İlanen duyurulur.

 

 

 

STATÜSÜ

MESLEK

ADET

EĞİTİM SEVİYESİ

Engelli Sürekli İşçi

Beden İşçisi (Genel)

1

 *Lise ve Dengi Okul mezunu olmak.

Eski Hükümlü/TMY

Makine Teknolojisi Teknisyeni

1

*Ortaöğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmak

                       

 

*İlana başvuru şartları Sakarya Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün ilanında duyurulacaktır.

Duyurular

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.