Sayfa İçeriği

TÜRASAŞ EV SAHİPLİĞİNDE TEFTİŞ KURULU İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı koordinesinde, Bakanlığımızın bağlı, ilgili ve ilişkili kuruluşlarının Teftiş Kurulu Başkanlarını bir araya getiren istişare toplantısı, Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi ev sahipliğinde Sakarya Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

Toplantıda; kurumlarda denetimin önemi ve fonksiyonları konuşuldu. Teftiş uygulamalarında tarafsızlık, güvenirlik, görev standartlarına uygun hareket etmenin önemi ve yapılan çalışmalarda yeknesaklığın sağlanması konuları ele alındı.

Ayrıca toplantıya katılan heyet, TÜRASAŞ Sakarya Bölge Müdürlüğü fabrika alanını ziyaret ederek Milli Elektrikli Tren Setini incelediler ve devam eden projeler hakkında bilgi aldılar.

Bizden Haberler

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.