Sayfa İçeriği

SAKARYA’NIN PARLAYAN YILDIZI “TÜRASAŞ”

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) tarafından düzenlenen "Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni"nde 10 farklı kategoride 32 ödül sahiplerini buldu. Sakarya'nın ekonomisine katkı sağlayan iş dünyası temsilcilerinin bir araya geldiği törende, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu (İSO 500) listesine giren Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii A.Ş. (TÜRASAŞ) de bu kategoride ödüle layık görüldü. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından takdim edilen ödülü Şirketimiz adına Genel Müdür Yardımcımız İrfan İpşir aldı.

Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni, bölgenin ekonomik gelişimine katkı sağlayan iş dünyası temsilcilerinin onurlandırıldığı ve aynı zamanda bölgesel işbirliklerinin ve dayanışmanın öneminin ortaya çıktığı bir etkinlik oldu.

Bizden Haberler

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.