Sayfa İçeriği

Enver MAMUR
(TÜRASAŞ Yönetim Kurulu Üyesi)

Enver MAMUR

Kişisel Bilgiler


1974 yılında Malatya’da doğdu.

1997 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığında Kontrol Mühendisi olarak görevine başlayan Sayın MAMUR, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Altyapı Koordinasyon Müdürlüğünde sırasıyla Kontrol Mühendisi, İhale Şefi ve Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

2014 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığında Yapı İşleri müdürü olarak atanmış ve yaklaşık 6 yıl bu görevi ifa etmiştir.

2020 yılı ocak ayında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğüne, Kent İçi Raylı Sistemler Daire Başkanı olarak atanmıştır.

2021 yılı şubat ayında Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Enver MAMUR bu görevi ile birlikte TÜRASAŞ Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de yürütmektedir. İngilizce bilmektedir.

Evlidir.
 

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.