Sayfa İçeriği

Güçlerimizi Daha Etkin Kullanacağız

TÜRASAŞ Genel Müdürü Sayın Mustafa Metin Yazar, Genel Müdür Yardımcıları Sayın Mustafa Ersoy ve Sayın İrfan İpşir’le birlikte TÜRASAŞ Sivas Bölge Müdürlüğü’ nde incelemelerde bulundular. Sivas Bölge Müdürü Sayın Atanur Karadağ Genel Müdürümüz Sayın Mustafa Metin Yazar’ı yürütülen projelerin son durumu hakkında bilgilendirdi.

Genel Müdürümüz Sayın Mustafa Metin Yazar Sivas ziyaretleri kapsamında Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Mustafa Eken’i de ziyaret etti. Sayın Yazar Sivas TSO ziyaretinde “Üç bağlı kuruluşun birleştirilerek bir çatı altında toplanması güçlerimizin daha etkin kullanılması demektir. Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayi A.Ş. TÜRASAŞ’ ın küresel demiryolu sektöründe söz sahibi olması adına iş adamlarımız ve sanayicilerimizle birlikte hareket edeceğiz” açıklamasında bulundu.

 

Bizden Haberler

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.