Sayfa İçeriği

Eski Hükümlü Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Sonucu Duyurusu


  • TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğümüzde istihdam edilmek üzere Elektrikçi(Genel) mesleğinde, 1 adet Eski Hükümlü işçi personel ihtiyacını karşılamak için, 28.03.2024 tarihinde saat 10.00’da yapılan sözlü sınava ilan şartlarını taşıyan 1 işçi adayı katılmıştır.

  • Adaylar, Sözlü sınav sonuçlarına itirazı olması halinde (1 Nisan 2024 tarihi mesai bitimine kadar) Sınav Kuruluna yazılı olarak yapılabilecek olup, yazılı olmayan dilekçeler ile e-posta, faks vb. şekilde ya da usulüne uygun olsa bile itiraz süresi geçtikten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. İtirazlar, Sınav Kuruluna ulaştıktan sonra 5 (beş) iş günü içinde karara bağlanıp ilgililere yazılı olarak bildirilecektir.

  • Bu duyuru tebligat yerine geçmekte olup, adaya ayrıca duyuru yapılmayacaktır. İlanen duyurulur.

ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ESKİ HÜKÜMLÜ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUCU

SIRA

ADI SOYADI

T.C. KİMLİK NO

BAŞARI DURUMU

1

Alperen DURUKAN

24*******08

BAŞARISIZ

 

 

 

 

 

 

 

Duyurular

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.