Sayfa İçeriği

ARUS’ tan TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğü’ ne Ziyaret

Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi (ARUS) paydaşı olduğu AB COSME Projesi EXXTRA Excellence Exchange and Teaming-up between Railway clusters and ecosystems kapsamında TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğü’ nü ziyaret etti.

12 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşen ziyarette TÜRASAŞ’ ın faaliyetleri ve gelecek projeksiyonu hakkında yapılan brifingin ardından fabrika ziyaretleri ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürü Ali Rıza ISIN, ARUS Küme Koordinatörü Dr. İlhami Pektaş, İtalya Tuscany Bölgesi Demiryolu Kümelenmesi Küme Koordinatörü Veronica Elena Bocci, İspanya Teldat Raylı Sistem Haberleşme Sistemleri Yöneticisi Julien Lacoste ve beraberindeki heyet hazır bulundular.
 

Bizden Haberler

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.