Sayfa İçeriği

TÜRASAŞ OLARAK YENİDEN BİR YAPILANMA İÇERİSİNDEYİZ


TÜRASAŞ Genel Müdürü Mustafa Metin Yazar Sivas Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. Genel Müdür Yardımcılarıyla birlikte Sivas’a gelen Genel Müdür Yazar, Bölge Müdürü Atanur Karadağ eşliğinde üretim sahalarını gezerek faaliyetleri yerinde inceledi. 

Alanında uzmanlaşmış şirketler olarak sektörde yer alacaklarını ifade eden Metin Yazar Sivas ziyaretiyle ilgili şunları söyledi; “Bugün Sivas Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Fabrikalarımızı gezdik. Arkadaşların motivasyonunu ve gayretlerini yerinde izledik. Bölge Müdürüm başta olmak üzere, yeni atanan fabrika müdürlerimize de gayretleri için çok teşekkür ediyorum. İnşallah, önümüzdeki günler bizim için daha iyi olacak umuduyla çalışıyoruz. 

TÜRASAŞ olarak yeniden bir yapılanma içerisindeyiz. Uzmanlaşmış şirketler olarak sektörde yerimizi alacağız. Buradaki en önemli yapı taşlarından bir tanesi de Sivas olacak elbette ki. Bu noktada beklentileri karşılayacağız diye umut ediyorum”

 

TÜRASAŞ Genel Müdürü Mustafa Metin Yazar Sivas ziyareti kapsamında, Genel Müdür Yardımcıları İrfan İpşir, Mustafa Ersoy ve Sivas Bölge Müdürü Atanur Karadağ ile birlikte Sivas Valisi Salih Ayhan ve Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgini makamında ziyaret ettiler. 
 

 

Bizden Haberler

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.